License Agreement

Licences līgums

Licences līgums par Servzz.com programmatūras produktu un / vai tiešsaistes pakalpojumu izmantošanu ir saistošs visiem šīs sistēmas lietotājiem. Jūsu reģistrācija kā Servzz.com lietotājs nozīmē pilnīgu jūsu piekrišanu šim nolīgumam.

Noteikumi:

Licence (Līgums) - šis Licences līgums programmatūras produktu un / vai tiešsaistes pakalpojumu Servzz.com izmantošanai.

Servzz.com Online Services ir Servzz.com programmatūras produktu un operētājsistēmas aparatūras kombinācija, kuras piekļuve ir paredzēta lietotājiem.

Operators - "Riesta Int OÜ", Peterburi tee 47, 11415 Tallinn.

Lietotājs - fiziska vai juridiska persona, kas izveidoja pakalpojumu vietnē Servzz.com.

Speciālists ir lietotājs, kurš ir izveidojis profilu ar informāciju par saviem pakalpojumiem, lai pasūtītu tos citiem Servzz.com lietotājiem.

Klients ir lietotājs, kas rezervē speciālistu pakalpojumus.

SERVZZ programmatūras produkti - SERVZZ programmatūras risinājumu komplekss, kā arī visi tā turpmākie atjauninājumi un modifikācijas, kas paredzētas lietošanai galddatoru un kabatas personālos datoros, mobilajos tālruņos, komunikatoros, viedtālruņos - izņemot programmatūras rīkus, bibliotēkas un risinājumus, ko izstrādājuši citi programmatūras un aparatūras ražotāji .

Datu bāze - datu struktūra, kurā tiek glabāta informācija par sistēmas lietotājiem, speciālistiem, viņu atrašanās vietu un pakalpojumiem. Tajā iekļauti dati, kurus sistēmas lietotāji par sevi informēja, reģistrējot vai mainot lietotāja profilu un / vai speciālistu. Kā arī informācija par Lietotāju veiktajiem pasūtījumiem (bet neuzglabā informāciju par kredītkartēm) un tehnisko informāciju par lietotāju rīcību Resursu.

Vietne - tīmekļa vietne, kas mitināta domēnā vietnē http://servzz.com/

Mobilā programma - mobilā lietojumprogramma SERVZZ.

Datu aizsardzība - datu aizsardzība tiek veikta saskaņā ar Eiropas Savienības (turpmāk tekstā - ES) ieteikumiem un prasībām, proti, ar Direktīvu 95/46. Lietotāja personas datus var pārsūtīt tikai uz valsts struktūrām, kurām piešķirtas attiecīgās pilnvaras, tikai pēc rakstiska pieprasījuma un likumā noteiktajos gadījumos.

1. Personas datu vākšana un apstrāde
Personiskie dati ir dati, kurus SERVZZ apkopo darījumu partneriem atkarībā no biznesa attiecību konteksta un partnera un SERVZZ mijiedarbības, darījuma partnera pieņemtajiem lēmumiem un tajā izmantotajiem produktiem, pakalpojumiem un funkcijām. Personas dati, kurus SERVZZ apkopo saistībā ar darījumu partneriem, var ietvert šādu informāciju (atkarībā no konkrētās situācijas, personas datus nevar uzskatīt par visu tālāk minēto informāciju, jo tā var attiekties uz juridisku personu, nevis privātpersonu):

Jūsu sniegtie personiskie dati:

- Kontaktinformācija
Mēs savācam biznesa partnera kontaktinformāciju, piemēram, vārdu / uzvārdu, dzimšanas datumu (ja nepieciešams), darba e-pasta adresi, pasta adresi, tālruņa un faksa numuru.

- finanšu dati
Mēs savācam maksājumu informāciju, tostarp norēķinu informāciju, piemēram, jūsu bankas datus, bankas konta numuru un TIN / nodokļa numuru.

- Verifikācijas dati
Reģistrācijas procesa ietvaros Servzz.com var pieprasīt no darījumu partnera (vai tā pārstāvju) identitātes kartes vai pases, fotogrāfijas, videoklipa vai citas būtiskas viņa identitātes apstiprināšanai nepieciešamās informācijas kopijas.

- citi
SERVZZ apkopo un apstrādā komunikāciju, kas tiek veikta SERVZZ. Sarunas ar mūsu atbalsta centru var uzraudzīt reāllaikā vai ierakstīt kvalitātes kontrolei un tālākizglītībai, kas ietver ierakstu izmantošanu, lai izskatītu sūdzības un atklātu krāpšanu. Ieraksti tiek glabāti ierobežotā laika periodā un automātiski tiek dzēsti, ja SERVZZ nav juridiska pamata ilgāk saglabāt tos, tostarp krāpšanas gadījumu izmeklēšanai un juridiskiem mērķiem.

Citi dati, kurus mēs savācam automātiski
Izmantojot tiešsaistes pakalpojumu Servzz.com vai Servzz pieteikumu, SERVZZ automātiski apkopo informāciju, kas var saturēt personas datus. Tie ietver valodas iestatījumus, IP adresi, atrašanās vietu, ierīces un operētājsistēmas informāciju, logins, pieteikšanās laikus, pieprasīto URL, pārlūkprogrammas versiju un sistēmas statusa atskaites, vietnes apmeklējuma rezultātu (datu skatīšana vai rezervēšana ), meklēšanas vēsturi, rezervācijas numuru un skatīto datu veidu.

Izmantojot SERVZZ pakalpojumus, mēs (tāpat kā mūsu partneri) izmanto dažādas tehnoloģijas informācijas savākšanai un glabāšanai, kas var būt saistīta ar sīkdatņu lietošanu un līdzīgi, kā atpazīt jūsu interneta pārlūku vai ierīci. SERVZZ izmanto datu tehnoloģiju, lai apkopotu un uzglabātu datus reklamēšanas mērķiem. Kad